ویلای مسکونی مدرن و طراحی ایوان

به گزارش سایت نبض مسکن

برای هر نوع خانه ویلایی ممکن است که دوست داشته باشید که از انواع ایوان و طراحی مدرن در ایوان های متفاوت بهره مند شوید. اگر بخواهیم که خانه ویلایی مدرن ما مانند خانه های قدیمی دارای ایوان باشد بهتر است که به مسائل مختلفی مانند فضای بیرونی ساختمان نیز توجه داشته باشیم. در مورد خانه های ویلایی قسمت ایوان می تواند یک قسمت مناسب برای لذت بردن از فضای باز خانه موجود باشد.

در مورد معماری مدرن همان گونه که در سازه های مختلف مشاهده می شود مانند خانه های قدیمی خبری از تزیینات زیاد و یا ظاهری به شکل قدیم نیست و عموما در معماری مدرن پایه و اساس طراحی به صورت ساده و با ظاهری ساده بدون تزیینات خاصی می باشد.

برای طراحی و یا نمای ایوان در خانه یا ویلاهای مسکونی نیز نمی توان انتظار داشت که ظاهر و شکل و نمای ایوان مانند ایوان های قدیمی با گچ بری ها و تزیینات متنوع و متفاوتی طراحی شود و برای معماری مدرن ایوان های امروزی نیز اصل بر سادگی بنا شده است.

در معماری مدرن تعریف جدیدی از ایوان می شود و با اصول ساده و کاربردی ایوان و فضای موجود در ان به تصویر کشیده می شود که این نوع از سبک معماری برای طراحی ایوان نیز می توان زیبایی خاص خود را داشته باشد.

هر نوعی از طراحی و اجرای معماری با سبک های مناسب و متفاوت مختص ساختمان و سازه هایی خاص می باشد و به شکل هایی متفاوت می توان ایوان را مشاهده کرد.

کلمات کلیدی: طراحی و معماری، ساختمان خاص، سازه خاص، معماری مدرن، سبک معماری، طراحی ایوان، ویلای مسکونی، ایوان خانه، معماری مدرن، خانه های قدیمی، فضای خانه، خانه ویلایی، خانه قدیمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *